MediaGroup - same dobre strony - tworzymy internet z pasją

 


Dołącz     

• Współpracuj z nami przy tworzeniu projektów MediaGroup. Jesteś autorem tekstów, fotografii, reportaży, muzyki bądź aplikacji - skontaktuj się »»

Reklama   

• Serwisy projektu MediaGroup nie posiadają na swoich stronach odpłatnych powierzchni reklamowych. Zawarte informacje są zamieszczane celem wsparcia ciekawych inicjatyw non profit. Chcesz się dowiedzieć więcej - skontaktuj się »»

Prawa autorskie i Polityka prywatności

    Prawa autorskie w [] MediaGroup

Materiały multimedialne, grafika oraz teksty zawarte na stronach uczestniczących w projekcie MediaGroup są w całości objęte prawami autorskimi. Są własnością autorów i zostały przez nich udostępnione administratorom poszczególnych serwisów internetowych w celu publikacji za zgodą autorów.

Udostępniony pulicznie tekst (utwór) może być wykorzystywany na prawach cytatu zgodnie z art. 29 umieszczonym w ustawie o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku. W praktyce oznacza to, że jest możliwe korzystanie z krótkich fragmentów tekstów (utworów) z podaniem źródła i autora publikacji. Prawo cytatu oznacza, że wykorzystany cytat (utwór) jest jedynie dopełnieniem szerszego, odrębnego tekstu w ramach uzupełnienia źródła informacji. Nie wolno w żaden sposób modyfikować cytatu.

Brak informacji © Copyright lub Wszelkie Prawa Zastrzeżone, nie uprawnia do kopiowania zawartości stron projektu MediaGroup bez zgody autorów.

Oprogramowanie stron projektu MediaGroup w znacznej części oparte jest na licencji GPL, czyli GPL GNU (General Public License, GNU's Not Unix w przypadku oprogramowania) lub licencji GPL FDL (General Public License, Free Documentation License). Dodatkowo na stronach wykorzystywane są płatne bądź autorskie komponenty zgodnie z licencjami użytkowania.

    Polityka prywatności w [] MediaGroup

Serwisy projektu MediaGroup w żaden sposób nie wykorzystują danych Użytkowników podawanych do kontaktu podczas korzystania z portali, szczególnie przekazywania ich osobom trzecim.

Cookies - strony internetowe uczestniczące w projekcie MediaGroup w znacznej większości korzystają z cookies. Oznacza to, że ruch na stronach jest odnotowywany za ich pośrednictwem celem analiz przez system Google Analytics. Dane te są zbiorcze i anonimowe.

Serwisy projektu MediaGroup nie przechowują danych osobowych, stąd nie istnieje potrzeba interakcji serwisów z GIODO - Generalnym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych.