MediaGroup - same dobre strony - tworzymy internet z pasją

 


Dołącz     

• Współpracuj z nami przy tworzeniu projektów MediaGroup. Jesteś autorem tekstów, fotografii, reportaży, muzyki bądź aplikacji - skontaktuj się »»

Reklama   

• Serwisy projektu MediaGroup nie posiadają na swoich stronach odpłatnych powierzchni reklamowych. Zawarte informacje są zamieszczane celem wsparcia ciekawych inicjatyw non profit. Chcesz się dowiedzieć więcej - skontaktuj się »»

Bezpieczeństwo naszych serwisów

    [] MediaGroup

Stare indiańskie porzekadło mówi: "Jeżeli weźmiesz pojedynczy patyk to z łatwością go złamiesz. Kilka stawi większy opór. Natomiast z całą wiązką złamać będzie już znacznie trudniej". Przysłowie to występuje w kilku wersjach - z wiązką strzał czy puklem włosów. Przesłanie natomiast pozostaje cały czas takie samo. Widać, już wcześniej ludzie zdawali sobie sprawę z siły jaką niesie ze sobą współpraca i współdziałanie.

Zachęcamy wszystkich autorów tekstów, fotografów, muzyków, animatorów i twórców do prezentowania swojego dorobku na naszych stronach. Współpraca w projekcie MediaGroup nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami co więcej, daje możliwość promocji Państwa działań i osiągnięć. Z naszej natomiast strony mają Państwo zapewniony udział w projekcie szczególnie wyczulonym na rzetelność i starającym się reprezentować najwyższe standardy. Innymi słowy, projekcie, który w sposób bezpieczny będzie prezentował Wasze informacje.

Jeżeli uważasz, że Twoje działania czy projekty mogą zainteresować szersze grono odbiorców i tematycznie wpasowują się w ramy naszych serwisów - napisz do nas -  Kontakt