MediaGroup - same dobre strony - tworzymy internet z pasją

 Dołącz     

• Współpracuj z nami przy tworzeniu projektów MediaGroup. Jesteś autorem tekstów, fotografii, reportaży, muzyki bądź aplikacji - skontaktuj się »»


Reklama   

• Serwisy projektu MediaGroup nie posiadają na swoich stronach odpłatnych powierzchni reklamowych. Zawarte informacje są zamieszczane celem wsparcia ciekawych inicjatyw non profit. Chcesz się dowiedzieć więcej - skontaktuj się »»Misja czyli co chcemy osiągnąć?

    [] MediaGroup

Powstanie serwisu MediaGroup wiąże się z poszerzeniem naszych inicjatyw o nowe portale tematyczne. Aby skupić pod jednym parasolem wszystkie serwisy, których różnorodność zaczyna być krańcowo odmienna postanowiliśmy stworzyć "wspólny mianownik", który widnieje w tej chwili na Waszych ekranach monitorów. Tym mianownikiem jest projekt MediaGroup, prezentujący dokonania osób tworzących nasze serwisy i autorów tekstów. Z drugiej strony włączenie pojedynczych projektów pod skrzydła prezentujące całość działań w jednym miejscu, pozwoli stworzyć gwarancję standardu, który kojarzony z serwisem MediaGroup będzie swoistą jakością samą w sobie.

Zdajemy sobie sprawę, że poprzeczkę zawiesiliśmy bardzo wysoko, że podjęliśmy się ciężkiego i odpowiedzialnego zadania i że spoczywa na nas duża odpowiedzialność. Jednak koniec końców, jesteśmy przekonani, że warto podjąć ten wysiłek i przyjąć na siebie ciężar, który przyczyni się do promocji odpowiedzialnego i odpowiedniego standardu w internecie.

Wraz z ludźmi nauki, osobami w najwyższym stopniu kompetentnymi w swoich dziedzinach i specjalizacjach naukowych, Użytkownicy internetu i jego zasobów mają odtąd pewność, że tematy poruszane na łamach naszych portali prezentują najwyższą jakość i są wiarygodne.

Zapraszamy wszystkich internautów głodnych wiedzy do korzystania z serwisów tematycznych projektu MediaGroup. Życzymy przyjemnej lektury.