MediaGroup - same dobre strony - tworzymy internet z pasją

 Dołącz     

• Współpracuj z nami przy tworzeniu projektów MediaGroup. Jesteś autorem tekstów, fotografii, reportaży, muzyki bądź aplikacji - skontaktuj się »»


Reklama   

• Serwisy projektu MediaGroup nie posiadają na swoich stronach odpłatnych powierzchni reklamowych. Zawarte informacje są zamieszczane celem wsparcia ciekawych inicjatyw non profit. Chcesz się dowiedzieć więcej - skontaktuj się »»Projekty które tworzymy:

Etnologia.pl

Serwis Etnologia.pl

Serwis Etnologia.pl

Portal Etnologia.pl rozpoczął swoją działalność pod koniec 2005 roku. Początkowo był to mały serwis, który wraz z coraz to większym zainteresowaniem czytelników zaczął rozrastać się tworząc osobne subserwisy i działy. Obecnie, obok stricte etnologicznych artykułów, zawiera również informacje z dziedzin pokrewnych - antropologii kulturowej, socjologii, politologii czy dziennikarstwa.

W kolejnych latach dołączone zostały również kategorie dotyczące etnomuzykologii, fotografii, filmu etnologicznego i forum
»»

Arktyka.org

Serwis Arktyka.org

Serwis Arktyka.org

Arktyka.org powstała w roku 2008. To unikatowy w polskim internecie projekt mający na celu zapoznanie czytelnika z ludami oraz osobliwościami terenów arktycznych i subarktycznych naszego globu.
Wraz z jego egzystencją w sieci pojawiły się nowe zagadnienia dotyczące rejonów polarnych i w konsekwencji przyjął on charakter o tematyce bardziej politologiczno-przyrodniczej. Tak zróżnicowana tematyka jest wynikiem specyfiki regionu i administrowania nim przez odmienne ustrojowo państwa
»»

Kosmos.edu.pl

Serwis Kosmos.edu.pl

Serwis Kosmos.edu.pl

Portal Kosmos.edu.pl jest najmłodszym przedsięwzięciem projektu MediaGroup i powstał w roku 2010. Jego zawartość opiera się głównie na tłumaczeniach najnowszych informacji ze specjalistycznych periodyków - NASA, ESA, Astronomy, Space i kilku innych.
Celem projektu jest przybliżenie i przedstawienie często bardzo skomplikowanych procesów zachodzących w przestrzeni kosmicznej w możliwie najbardziej zrozumiały dla czytelnika sposób. Całość wspomagają animacje video, liczne wykresy i zdjęcia z przestrzeni kosmicznej
»»

Indianie.org.pl

Serwis Indianie.org.pl

Serwis Indianie.org.pl

Serwis Indianie.org.pl to propozycja dla wszystkich miłośników i pasjonatów historii, tradycji, sztuki, kultury i muzyki Indian Ameryki Północnej. Prezentowane w nim materiały, zdjęcia, teksty, relacje video to efekt wielu lat studiów w tym temacie jak również obserwacji terenowych.

Chcemy w tym miejscu stworzyć kompendium wiedzy na temat kultury Indian amerykańskich i przedstawić ją w sposób nieco inny niż funkcjonujący w świecie białych stereotypowy obraz czerwonoskórego
»»


1  |  2